Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Custom
az: Seçilmiş

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman
