Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search box
eo: Serĉkampo

en: Custom
eo: Propra

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Croatian
eo: Kroata

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Estonian
eo: Estona

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Greenlandic
eo: Gronlanda

en: Slovenian
eo: Slovena
