Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search box
id: Kotak pencarian

en: Custom
id: Tersuai

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol
