Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Croatian
ku: کرواتی

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Icelandic
ku: ئایسلەندی

en: Greenlandic
ku: گریینلاندی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی
