Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Custom
lt: Savitas

en: English
lt: Anglų
