Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search box
mn: Хайлтын талбар

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Catalan
mn: Каталан

en: Estonian
mn: Эстони

en: Slovenian
mn: Словени
