Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Bulgarian
ur: بلغاری

en: Croatian
ur: کروشیائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Estonian
ur: اسٹوني

en: Icelandic
ur: آئیس لینڈک

en: Greenlandic
ur: گرین لينڈک

en: Slovenian
ur: سلووینیائی
