Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search box
af: Soekboks

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Catalan
af: Katalaans

en: Estonian
af: Estonies

en: Icelandic
af: Yslands

en: Greenlandic
af: Groenlands

en: Slovenian
af: Sloveniaans
