Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Search box
it: Finestrella di ricerca

en: Custom
it: Personalizzato

en: Do nothing
it: Non fare niente

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Bulgarian
it: Bulgaro

en: Croatian
it: Croato

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Reservation
it: Prenotazione

en: Catalan
it: Catalano

en: Estonian
it: Estone

en: Icelandic
it: Islandese

en: Slovenian
it: Sloveno
