Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Croatian
km: ក្រូអាត

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

en: Greenlandic
km: ហ្គ្រីន​លែន​ឌីក

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី
