Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search box
bg: Търсачка

en: Custom
bg: Персонализиран

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Bulgarian
bg: Български

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Estonian
bg: Естонски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Greenlandic
bg: Гренландски

en: Slovenian
bg: Словенски
