Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།
