Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search box
kk: Іздеу өрісі

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Catalan
kk: Каталан

en: Estonian
kk: Эстон

en: Icelandic
kk: Исланд

en: Greenlandic
kk: Гренланд

en: Slovenian
kk: Словен
