Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (27 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Bulgarian
ml: ബള്‍ഗേറിയന്‍

en: Croatian
ml: ക്രോഷ്യന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Greek
ml: ഗ്രീക്ക്

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Estonian
ml: ഈസ്റ്റോണിയന്‍

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്

en: Greenlandic
ml: ഗ്രീലാന്റിക്ക്

en: Slovenian
ml: സ്ലോവേനിയന്‍
