Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی
