Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search box
th: กล่องค้นหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์
