Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Mode
ast: Mou

en: Other
ast: Otru
