Plasmic (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа
