Plasmic (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
