Plasmic (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Mode
sk: Režim

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Other
sk: Ostatné
