Plasmic (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Other
te: ఇతర
