Plasmic (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Mode
az: Rejim

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Other
az: Digər
