Plasmic (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Mode
be: Лад

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Other
be: Іншыя
