Plasmic (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Mode
bg: Режим

en: Other
bg: Други
