Plasmic (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Published
da: Udgivet

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Mode
da: Tilstand

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Other
da: Anden

en: Add more
da: Tilføj mere
