Plasmic (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Other
eo: Alia
