Plasmic (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Mode
eu: Modoa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Other
eu: Bestea
