Plasmic (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Published
fi: Julkaistu

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Mode
fi: Tila

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Other
fi: Muu

en: Add more
fi: Lisää lisää
