Plasmic (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Preview
fr: Aperçu

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: URL alias
fr: Alias d'URL

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Other
fr: Autre

en: Add more
fr: Rajouter

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet
