Plasmic (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Other
gu: અન્ય
