Plasmic (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Published
he: מפורסם

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Other
he: אחר
