Plasmic (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Published
hr: Objavljeno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Mode
hr: Režim

en: Other
hr: Ostalo
