Plasmic (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Mode
hy: Ռեժիմ
