Plasmic (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Preview
id: Pratinjau

en: View
id: Lihat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: URL alias
id: Alias URL

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Other
id: Lainnya
