Plasmic (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Preview
it: Anteprima

en: View
it: Visualizza

en: Published
it: Pubblicato

en: URL alias
it: Alias URL

en: Mode
it: Modalità

en: Textfield
it: Campo testo

en: Other
it: Altro

en: Add more
it: Aggiungi
