Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Preview
ja: プレビュー

en: View
ja: ビュー

en: Published
ja: 掲載

en: URL alias
ja: URLエイリアス

en: Mode
ja: モード

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Other
ja: その他

en: Add more
ja: さらに追加

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
