Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Other
ka: სხვა
