Plasmic (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Other
lt: Kiti
