Plasmic (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Published
lv: Publicēts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Mode
lv: Režīms

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Other
lv: Citi
