Plasmic (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Mode
mn: Горим
