Plasmic (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Mode
nl: Modus

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Other
nl: Andere

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: URL Alias
nl: URL-alias
