Plasmic (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Widok

en: Published
pl: Opublikowane

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Mode
pl: Tryb

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Other
pl: Inne

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Project ID
pl: ID projektu
