Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: View
ru: Просмотр

en: Published
ru: Опубликовано

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Mode
ru: Режим

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Other
ru: Другое

en: Add more
ru: Добавить еще
