Plasmic (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mode
sr: Режим
