Plasmic (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Published
sv: Publicerad

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Mode
sv: Läge

en: Textfield
sv: Textfält

en: Other
sv: Övriga

en: Add more
sv: Lägg till fler
