Plasmic (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Other
th: อื่นๆ
