Plasmic (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Published
tr: Yayında

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Mode
tr: Kip

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Other
tr: Diğer

en: Add more
tr: Ekle
