Platon (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: search
eu: bilaketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Database
eu: Datu-base

en: System
eu: Sistema

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Logout
eu: Irten

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: notifications
eu: jakinarazpenak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
