Platon (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (58 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: search
fi: hae

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: System
fi: Järjestelmä

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Installed
fi: Asennettu

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: notifications
fi: ilmoitukset

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: Sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: Installation tasks
fi: Asennustehtävät

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
