Platon (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: search
sq: kërko

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: System
sq: Sistemi

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
